Dobrý den,
léčivý přípravek Codein je antitusikum, které tlumí kašel a dávkuje se ve večerních hodinách cca 1. hodinu před usnutím. Tableta lze půlit. Nicméně jeho užití je vázáno na lékařský předpis, z důvodu možných rizik, které se k němu vážou. Proto doporučuji konzultaci s lékařem, který ověří případné interakce a zda je přípravek je pro vás vhodný.
Přeji hezký den,
Zourková
Dobrý den, jsem momentálně 10 dni od prvních příznaků Pásového oparu, opar je už výrazný v oblasti hrudníku, bolesti hlavy ustupují. Je mi 42 a jsem v dobré fyzické kondici.
Jsou antivirotika nutností při léčení Pásového Oparu, na vaší stránce jsem četl že se k nim lékaři klání jen v těžších případech.
Děkuji mnohokrát
Tomáš
Dobry den
Jsou to cca 2 týdny kdy pokaždé ráno me brní ruce a jakoby ramena. Po vstanuti vesměs ranní rituály… brnění téměr zmizí a cca po hodině úplně.dnes jsem usnul odpoledne na cca 1,5 a taky brneni dlani a ramen. Po vstanutí velmi rychle zmizelo. V roce 2019 jsem byl s pravou rukou na karpalech.
Dobrý den , včera jsem byla u právnického doktora který mi zjistil že mám svrab včera večer po sprchování jsem se namazala mastí proti svrabu dnes jsem se namazala taky, zajímá mě kdy to ustoupí a kdy se vyléčim cítím stále slabé šimrani proti svědění jsem dostala diazepan
zobrazit odpověďDobrý den,
už delší dobou trpím střídaním pravidelnosti stolice, nikdy jsem tomu nevkládal takovou pozornost, až do posledních dnů. Jak jsem již řekl, stolice není pravidelná a taktéž to doprovází časté nadýmání a bolestivý odchod větrů, celkově občasná bolest břicha, opakující se hlavně ráno. Dnes jsem byl na záchodě a ve stolici jsem vypozoroval krvavou žilku něčeho červeného, nejspíš krve, hned vedle krve se nacházel hlen, který byl jasný a zřetelný. Nevíte co by to nejspíše mohlo být? Na internetu jsem našel nespočet článků o rakovině tlustého střeva a nabyl jsem strachu. Budu moc rád za případnou odpověď, moc by mě uklidnilo když budu vědět, na čem bych zhruba mohl být, Díky.
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.