Dobrý den,
pokud se setkáváte s dlouhodobými potížemi, je nezbytné konzultovat je s lékařem. Ten může provést důkladné vyšetření, zhodnotit přítomnost dalších příznaků a stanovit správnou diagnózu. Jedním z možných nežádoucích účinků při užívání léčivých přípravků na snížení tlaku, konkrétně ze skupiny prilů, může být otok končetin. Nicméně příčina potíží může též souviset s gynekologickou operací.
Vzhledem k tomu, že nemám informace o vaší kompletní diagnóze a nejsem váš ošetřující lékař, doporučuji Vám sdílet své obtíže s lékařem, který vám může poskytnout odpovídající rady a péči.
Přeji Vám hezký den
Dobrý den,
Už druhý den mě lehce pobolívá na prave v podbřišku, píchá. Neni to nijak intenzivní díky bohu jen tam zabolí a skončí to ale je to vždy večer když ležím a odpočívám. Prosím o radu . Moc moc Děkuji
Dobrý den , včera jsem byla u právnického doktora který mi zjistil že mám svrab včera večer po sprchování jsem se namazala mastí proti svrabu dnes jsem se namazala taky, zajímá mě kdy to ustoupí a kdy se vyléčim cítím stále slabé šimrani proti svědění jsem dostala diazepan
zobrazit odpověďDobrý den,
už delší dobou trpím střídaním pravidelnosti stolice, nikdy jsem tomu nevkládal takovou pozornost, až do posledních dnů. Jak jsem již řekl, stolice není pravidelná a taktéž to doprovází časté nadýmání a bolestivý odchod větrů, celkově občasná bolest břicha, opakující se hlavně ráno. Dnes jsem byl na záchodě a ve stolici jsem vypozoroval krvavou žilku něčeho červeného, nejspíš krve, hned vedle krve se nacházel hlen, který byl jasný a zřetelný. Nevíte co by to nejspíše mohlo být? Na internetu jsem našel nespočet článků o rakovině tlustého střeva a nabyl jsem strachu. Budu moc rád za případnou odpověď, moc by mě uklidnilo když budu vědět, na čem bych zhruba mohl být, Díky.
Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.