Antiparazitikum pro psy proti vnějším i vnitřním parazitům, k aplikaci na kůži. Pro střední psy 4-10kg.
Pro psy napadené anebo ohrožené smíšenými parazitárními infekcemi:
- Léčba a prevence napadení blechami
- Léčba napadení všenkami
- Léčba napadení ušními roztoči, sarkoptového svrabu, demodikózy
- Prevence napadení srdečními červy
- Léčba napadení cirkulujícími mikrofiláriemi
- Prevence podkožní dirofilariózy
- Omezení napadení cirkulujícími mikrofiláriemi
- Prevence angiostrongylózy
- Léčba napadení Angiostrongylus vasorum a Crenosoma vulpis
- Prevence spirocerkózy
- Léčba gastrointestinálních nematodóz (larvální stádium L4, juvenilní,stádia a dospělci Toxocara canis, Ancylostoma caninum a Uncinaria,stenocephala, dospělci Toxascaris leonina a Trichuris vulpis).
- Přípravek se může aplikovat jako součást léčby alergické dermatitidy vyvolané blechami
Použití
Nepoužívat u štěňat mladších 7 týdnů. Při ošetření zvířat s hmotností, nižší než 1 kg, nemocných a oslabených je třeba před použitím vždy zhodnotit poměr léčebného prospěchu a rizika.
Při ošetření Advocate by nemělo být aplikováno žádné další antiparazitikum ze skupiny makrocyklických laktonů.
Nejsou známy interakce mezi Advocate a běžně používanými veterinárními léčivými přípravky nebo technikami používanými při léčebných nebo chirurgických zákrocích.
Dávkování:
- Minimální doporučené dávky jsou 10 mg/kg ž.hm. imidaklopridu a 2,5 mg/kg,ž.hm. moxidektinu, což odpovídá 0,1 ml Advocate pro psy/kg ž.hm.
- Léčebné schéma by mělo být stanoveno podle konkrétní diagnózy,veterinárního lékaře a podle místní epidemiologické situace
Zkuste také další výrobky značky Advocate, které uvidíte v kategoriích Potřeby pro psy, Antiparazitika a Veterina. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pipety.
EAN | 4007221017844 |
Značka | Advocate |
Velikost balení | 3 x 1 ml |
Váha | 4 - 8 kg |
Vhodné pro zvířata | Pro psy |
Režim výdeje | Na recept HVLP |
Originální název | Advocate For Dogs 4-10kg 3 x 1 ml |