Robicold 200mg/30mg 20 tablet 20 ks

Přípravek obsahuje ibuprofen, nesteroidní protizánětlivou léčivou látku, která …

Zobrazit více

Přípravek obsahuje ibuprofen, nesteroidní protizánětlivou léčivou látku, která zmírňuje bolest a snižuje vysokou teplotu a horečku. Dále obsahuje pseudoefedrin-hydrochlorid, což je léčivá látka odstraňující zduření, která pomáhá uvolnit ucpaný nos.

Tento produkt není momentálně dostupný.

Přípravek obsahuje ibuprofen, nesteroidní protizánětlivou léčivou látku, která zmírňuje bolest a snižuje vysokou teplotu a horečku. Dále obsahuje pseudoefedrin-hydrochlorid, což je léčivá látka odstraňující zduření, která pomáhá uvolnit ucpaný nos.

Účinné látky: IBUPROFENUM PSEUDOEPHEDRINI HYDROCHLORIDUM

Přípravek Robicold se používá k dosažení úlevy při ucpaném nosu/nosních dutinách s bolesti hlavy, horečkou a bolesti spojenou s běžným nachlazením a chřipkou. Přípravek obsahuje ibuprofen, nesteroidní protizánětlivou léčivou látku, která zmírňuje bolest a snižuje vysokou teplotu a horečku. Přípravek také obsahuje pseudoefedrin-hydrochlorid, což je léčivá látka odstraňující zduření (dekongestant), která pomáhá uvolnit ucpaný nos. Přípravek užívejte pouze při ucpaném nosu doprovázeném bolesti hlavy, bolestí a/nebo horečkou. Neužívejte, jestliže máte pouze jeden z uvedených příznaků. Přípravek Robicold je určen pro dospělé a dospívající od 12 let. Přípravek Robicold nesmí užívat děti do 12 let.

Dávkování

Dospělí, starší pacienti a dospívající od 12 let:
Používat se má nejnižší účinná dávka nejkratší možnou dobu nutnou k dosažení úlevy od symptomů onemocnění. Pokud symptomy neustupují nebo se zhorší nebo pokud je přípravek zapotřebí užívat déle než 3 dny, pacient by se měl poradit s lékařem.
Dávkování - Dospělí, starší pacienti a dospívající od 12 let:
Užívá se 1 až 2 tablety jednou za 4 až 6 hodin. Maximální denní dávka je 6 tablet během 24 hodin.

Složení

Léčivé látky jsou: Jedna obalená tableta obsahuje: ibuprofenum 200 mg, pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg. Pomocnými látkami jsou: Kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob , sodnou sůl kroskarmelosy, koloidní bezvody oxid křemičitý, natrium-lauryl sulfát, kyselinu stearovou. Obalová vrstva obsahuje: sacharosu, mikrokrystalickou celulosu, karnaubský vosk, šelak, povidon, acetomonoacylglycerol, ethanol denaturovaný methanolem, oxid titaničitý (E171), červený a žlutý oxid železity (E172), methylparaben (E218), propylparaben (E216). Černý inkoust obsahuje šelak, černý oxid železitý (E172), propylenglykol nebo šelak, černý oxid železitý (E172), propylenglykol a roztok amoniaku.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Robicold, které uvidíte v kategoriích Bolest hlavy a migréna a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest hlavy a migréna.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN9120036094055
ZnačkaRobicold
SUKL kód0215939
ATCM01AE51
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Velikost balení20 ks
Originální názevRobicold 200mg/30mg por.tbl.obd.20
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy